Skip to Main Content
   
               

Kariyer Fuarı 2022

Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi tarafından 58. Kütüphane Haftası'nda yapılması planlanan "Kariyer Fuarı 2022" etkinliğine ilişkin konu rehberidir. Rehberde, etkinliğe dair tüm ayrıntılar bulunmaktadır.

Teknik Detaylar

Kariyer Fuarı 2022 etkinliği 1 Nisan 2022 Cuma günü Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Dikkat edilmesi gereken teknik detaylar aşağıda belirtilmiştir:

  • Katılımcılara fuara katılım için gerekli olan Zoom toplantı linki, etkinlik günü yaklaştığında e-posta ile gönderilecektir.
  • Her oturumda 5 konuşma bulunmaktadır. Her bir konuşma için Zoom'da "oda" anlamına gelen Breakout Room'lar kullanılacaktır. Katılımcılar, kayıt formunda belirttikleri tercihlerine göre katılacakları odaya (Breakout Room'a) görevli kişiler tarafından atanacaklardır. İlgili atama işlemi, fuar görevlileri tarafından yapılacağından katılımcıların bu konuda herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Yalnızca toplantıya katılmaları yeterlidir.
  • Katılımcılar, o oturumda yer alan başka bir konuşmaya geçemeyeceklerdir. Bu noktada odalar arasında geçiş mümkün değildir.
  • Oturumlar sırasında kameralarınızın açık olması etkileşimi artıracağından katılımcıların mümkün ise kameraları açmaları önerilir.
  • Katılımcılar, oturumlar sırasında sormak istedikleri soruları, Chat yoluyla görevli kişilere iletebilir veya uygun zamanlarda mikrofonlarını açarak sorabilirler.
  • Oturumların sonlanmasının ardından katılımcılar Zoom üzerinde ana oturuma geri getirileceklerdir. Sonrasında diğer oturumlar için kaydı bulunanlar kısa bir beklemenin ardından kayıtlı oldukları konuşmaya yönlendirilirler.