Skip to Main Content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

Kariyer Fuarı 2022

Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi tarafından 58. Kütüphane Haftası'nda yapılması planlanan "Kariyer Fuarı 2022" etkinliğine ilişkin konu rehberidir. Rehberde, etkinliğe dair tüm ayrıntılar bulunmaktadır.

Hakkında

58. Kütüphane Haftası Kariyer Günü Etkinliği

58. Kütüphane Haftası kapsamında, Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi tarafından düzenlenen “Kariyer Fuarı 2022” etkinliğimiz üniversite farkı gözetmeden, Türkiye’deki tüm Bilgi ve Belge Yönetimi öğrencilerine ve mesleğe yeni adım atmış meslektaşlarımıza yöneliktir.  

Etkinlik, 1 Nisan 2022 Cuma günü saat 10:00-16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Bilgi ve Belge Yönetimi lisans diploması ile hayata atılan bir gencin takip edilebileceği birbirinden farklı 20 kariyer seçeneğine mensup, alanında uzman 20 konuşmacının yer alacağı program için Zoom platformu kullanılacaktır. Her konuşmacı kendisi için açılan ayrı bir oturumda (break out room’da) katılımcılarla bir araya gelecektir. Her oturum 45 dakika sürecektir. Sorulmak istenen sorular, oturum sonunda sorulabilecektir. Aynı anda 5 break-out room’un yer alacağı 4 oturum saati gün içinde planlanmaktadır.