Skip to Main Content
   
               

Kariyer Fuarı 2022

Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi tarafından 58. Kütüphane Haftası'nda yapılması planlanan "Kariyer Fuarı 2022" etkinliğine ilişkin konu rehberidir. Rehberde, etkinliğe dair tüm ayrıntılar bulunmaktadır.

Hakkında

58. Kütüphane Haftası Kariyer Günü Etkinliği

58. Kütüphane Haftası kapsamında, Koç Üniversitesi Suna Kıraç Kütüphanesi tarafından düzenlenen “Kariyer Fuarı 2022” etkinliğimiz, üniversite farkı gözetmeden, Türkiye’deki tüm Bilgi ve Belge Yönetimi öğrencilerine ve mesleğe yeni adım atmış meslektaşlarımıza yönelik gerçekleştirilmiştir.

Etkinlik, 1 Nisan 2022 Cuma günü saat 10:00-16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilmiştir. Bilgi ve Belge Yönetimi lisans diploması ile hayata atılan bir gencin takip edilebileceği birbirinden farklı 20 kariyer seçeneğine mensup, alanında uzman 20 konuşmacının yer aldığı program için Zoom platformu kullanılmıştır. Her konuşmacı kendisi için açılan ayrı bir oturumda (break out room’da) katılımcılarla bir araya gelmiştir. Her oturum 45 dakika sürmüştür. Sorulmak istenen sorular, oturum sonunda sorulabilmiştir. Aynı anda 5 break-out room’un yer aldığı 4 oturum saati gün içinde planlanmıştır.